Dinergarnituur, twaalfpersoons, parelrand, 20e eeuw,
Dinergarnituur, twaalfpersoons, parelrand, 20e eeuw, bestaande uit twaalf tafel- en twaalf dessert couverts twaalf tafel- en twaalf dessert messen, twaalf viscouverts, soepopdienlepel, paar sauslepels, paar groenten opscheplepels, slacouvert, voorsnijgarnituur, drie lepels met vergulde binnenbak, winkelier St. Eloy Rotterdam, Engelse makelij, Birmingham, 1e gehalte, belastingteken buitenlandse werken 1906-1953, hierbij zeven stuks divers opdiengerei, in eikenhouten dertiger jaren kist met vier lades, deksel met scheur [113] kist 30 x 51 x 37 cm, ca. 5 kg. ( excl. messen )
- The cost is converted to USD at the rate of 1 EUR = 1.05685 USD on 2022-05-04.
Lot number