talar 1631, Bydgoszcz; Aw: Wąska półpostać króla w
monety koronne, talar 1631, Bydgoszcz; Aw: Wąska półpostać króla w prawo, w koronie i zbroi, z mieczem i jabłkiem królewskim w dłoniach, u dołu mała tarcza z herbem Półkozic, wokoło w otoku SIGIS III D G REX POL M D LIT RVS PRVS MAS zakończony rozetą; Rw: Wielopolowa tarcza herbowa, po bokach inicjały I-I zarządcy mennicy i data 16-31, w otoku SAM LIV NEG NO SV / order Złotego Runa / E GOT VAD Q HR REX; Dostych 31.2.21 (R6), Dav. 4316 Kop. Z.III.W. 1038 (R2), Tyszkiewicz 6 mk; srebro 28.41 g; minimalne mennicze wady krążka, delikatna patyna
Grade: VF+
Estimate: 1319 EUR
- The cost is converted to USD at the rate of 1 EUR = 1.0815 USD on 2020-05-15.
Lot number