EUROPEAN COINS AND MEDALS FRANCE KÖNIGREICH 3. Republik, 1870-1940

EUROPEAN COINS AND MEDALS
FRANCE
KÖNIGREICH
3. Republik, 1870-1940. 100 Francs 1881 A, Paris. 29,03 g Feingold. Fb. 590; Gadoury 1137; Mazard 1771; Schl. 402. GOLD. Sehr schön-vorzüglich