Sopr Alois, 1913 - 1993 AR Medaile 1955 - Stalinův pomník -

Sopr Alois, 1913 - 1993
AR Medaile 1955 - Stalinův pomník - Budovateli pomníku J. V. Stalina v Praze. Zlacené punc. Ag 60 mm, (96,62 g), značeno puncem "K", "987" a "ZLACENO". Zlacení částečně setřeno, původní etue_RR!
-1/1-