Provinical - DE STATEN VAN UTRECHT 1573 -1581 Uniedaalder 1579,
Provinical - DE STATEN VAN UTRECHT 1573 -1581
Uniedaalder 1579, Silver Gekroond provinciaal wapen ✤ PHS· D: G· HISP· REX· DNS· TRAIEC✤. Kz. klimmende leeuw met zwaard en pijlenbundel met vijf pijlen ✤ CONCORDIA· RES· PARVÆ· CRESCVNT· - 15 wapentje 79.GH. 258.16; Delm. 137; V. 106.4; Heiss pl. 183. no. 209; Dav. 8525.Uit de collectie Renes.24.64 g. RR Uitzonderlijke hoge kwaliteit voor dit type Prachtig
- The cost is converted to USD at the rate of 1 EUR = 1.20145 USD on 2021-03-04.
Lot number