Provinical - ZEEUWSE STEDEN ½ Velddaalder van 18 stuiver 1572,
Provinical - ZEEUWSE STEDEN
½ Velddaalder van 18 stuiver 1572, Silver, Het Spaanse garnizoen onder Mondragon door de Geuzen belegerd, Emissie 20 december 1572, MIDDELBURG Op vierkant plaatje. In een parelrand ✠ / D.R.P. / F.MIDD / I·5·7·Z. Links klop Zeeuws en rechts Middelburgs wapenschild. Kz. glad.Delm. 166; PW. 02.1; vG. 37a; Maill. 83.4; vL. I 159.4.Uit veiling Schulman 23 van 15 nov. 1999, no. 589 -> Uit veiling Schulman 239 van 5 apr. 1965, no. 129 -> Uit veiling Schulman 216 van 23 mrt. 1948, no. 190.Emissie 20 december 1572. 14.57 g. RRR. Uiterst zeldzaam. Fraaie donkere patina Prachtig
- The cost is converted to USD at the rate of 1 EUR = 1.09115 USD on 2023-04-06.
Lot number