Probe coins Polish People's Republic (PRL)
POLSKA/POLAND/POLEN/PROBE/PATTERN
PRl. PROBE/PATTERN 5 zlotych 1958 statek Waryński, aluminum RARE nakład 20 sztuk
Bardzo rzadka moneta próbna wybita w aluminium bez napisu PRÓBA. Nakład zaledwie 20 sztuk.Pięknie zachowana moneta, doskonałe detale, delikatna patyna.Parchimowicz P227c
Waga/Weight: 3,19 g Al Metal: Średnica/diameter:
Stan zachowania/condition: 1 (UNC)
- The cost is converted to USD at the rate of 1 PLN = 0.2636279156 USD on 2018-12-14.
Lot number