Karin Broos (1950-?), "Spegling 3". Signed Karin Broos and dated 2008-2009 on verso. Acrylic on canvas 108 x 80.5 cm. "Spegling 3". Signerad Karin Broos och daterad 2008-2009 a tergo. Akryl på duk 108 x 80,5 cm.