Rakousko - Uhersko Válečný kříž za civilní zásluhy, III

Rakousko - Uhersko
Válečný kříž za civilní zásluhy, III. třída, stříbro, smalty, značeno "WZ", puncováno, Marko.153b, pěkná zachovalost, původní kožená etue
I