Rakousko - Uhersko Válečný kříž za civilní zásluhy, III
Rakousko - Uhersko
Válečný kříž za civilní zásluhy, III. třída, stříbro, smalty, značeno "WZ", puncováno, Marko.153b, pěkná zachovalost, původní kožená etue
I
- The cost is converted to USD at the rate of 1 CZK = 0.0447489862 USD on 2023-12-01.
Lot number