Polska/Polen/Russland Poland XIX century. 3 grosze 1839 MW NGC MS64
Polska/Polen/Russland
Poland XIX century. 3 grosze 1839 MW NGC MS64 BN (MAX)
Najwyższa nota i zarazem jedyna moneta jaka z tego rocznika przeszła grading. Menniczy egzemplarz bardzo rzadkiej miedzianej XIX-wiecznej monety. Wspaniale zachowane detale, przepiękna błękitna patyna sprawiają iż moneta prezentuje się znakomicie. Bardzo rzadkie w takim stanie zachowania.
Literatura/literature:Plage 190
Waga/Weight: , Metal: Miedź, Średnica/diameter: , Stan zachowania/condition (grade): NGC MS64 BN (MAX)
- The cost is converted to USD at the rate of 1 PLN = 0.2580861621 USD on 2016-05-06.
Lot number