Jules DE BRUYCKER (1870-1945)

Jules DE BRUYCKER (1870-1945)
Mixed media Théatre, not signed.
Gemengde techniek Théatre, niet gesigneerd.
22.5 x 10 cm
Approved by the fondation Jules De Bruycker.
Goedgekeurd door de stichting Jules De Bruycker