Clemente XIII (1758-1769) Scudo 1759 A. I - Munt. 9 AG (g 26,28) RR

Clemente XIII (1758-1769) Scudo 1759 A. I - Munt. 9 AG (g 26,28) RR Bella patina
BB+/BB