Rusko Odznak pro absolventy Carského moskevského technického
Rusko
Odznak pro absolventy Carského moskevského technického institutu, stříbro, stříbro zlacené, značeno "FV", puncováno "84" (875/1000), 27x21 mm, Andolenko.756
I-II
- The cost is converted to USD at the rate of 1 CZK = 0.0403323385 USD on 2015-12-04.
Lot number