Rusko Odznak pro absolventy Carského moskevského technického

Rusko
Odznak pro absolventy Carského moskevského technického institutu, stříbro, stříbro zlacené, značeno "FV", puncováno "84" (875/1000), 27x21 mm, Andolenko.756
I-II