Rakousko - Uhersko Vojenský záslužný kříž, III. třída s
Rakousko - Uhersko
Vojenský záslužný kříž, III. třída s válečnou dekorací a meči, stříbro, stříbro zlacené, smalty, značeno "VM" (Vincenc Mayer), puncováno, Marko.136, pův. kartonová etue značená C. F. Rothe & Neffe Wien
I-II
- The cost is converted to USD at the rate of 1 CZK = 0.0454382806 USD on 2023-06-02.
Lot number