Rakousko - Uhersko Vojenský záslužný kříž, III. třída s

Rakousko - Uhersko
Vojenský záslužný kříž, III. třída s válečnou dekorací a meči, stříbro, stříbro zlacené, smalty, značeno "VM" (Vincenc Mayer), puncováno, Marko.136, pův. kartonová etue značená C. F. Rothe & Neffe Wien
I-II