Fekete Géza (Dezső) (1939- ) 2013. "Vámbéry Ármin 1832-1913" Br
Fekete Géza (Dezső) (1939- ) 2013. "Vámbéry Ármin 1832-1913" Br Éremkedvelők Egyesülete tagilletmény emlékérem peremen számozással (103x108mm) T:1- patina / Hungary 2013. "Ármin Vámbéry 1832-1913" Br Enthusiasts Society Membership Medallion on the edge with numbering "42/3". Sign.: Géza Fekete C:AU patina
- The cost is converted to USD at the rate of 1 HUF = 0.0033043651 USD on 2020-11-06.
Lot number