Rene SEYSSAUD (1867-1952)
René SEYSSAUD (1867-1952) Le pont de Chervil
Huile sur toile
Signé en bas à droite
H. 65 cm - L. 81 cm
- The cost is converted to USD at the rate of 1 EUR = 1.057375 USD on 2023-02-24.
Lot number