Rusko - SSSR Řád rudé hvězdy, typ 5, číslo 1560183 (1945),

Rusko - SSSR
Řád rudé hvězdy, typ 5, číslo 1560183 (1945), stříbro, smalty, značeno MONETNYJ DVOR, nepuncováno
I