Rusko - SSSR Řád rudé hvězdy, typ 5, číslo 1560183 (1945),
Rusko - SSSR
Řád rudé hvězdy, typ 5, číslo 1560183 (1945), stříbro, smalty, značeno MONETNYJ DVOR, nepuncováno
I
- The cost is converted to USD at the rate of 1 CZK = 0.0454382806 USD on 2023-06-02.
Lot number