Rakousko - Uhersko Medaile za statečnost, stříbrná medaile, II
Rakousko - Uhersko
Medaile za statečnost, stříbrná medaile, II. třída, IX. vydání 1917 - 1918, Karel, stříbro, signováno KAUTSCH, puncováno "A", Marko.235a
I
- The cost is converted to USD at the rate of 1 CZK = 0.0477218769 USD on 2021-06-04.
Lot number