Rusko - SSSR Řád rudé hvězdy, číslo 1458478, stříbro, smalty,

Rusko - SSSR
Řád rudé hvězdy, číslo 1458478, stříbro, smalty, značeno MONETNYJ DVOR, nepuncováno
I-II