Protektorát Čechy a Morava Čestný odznak Protektorátu Čechy a

Protektorát Čechy a Morava
Čestný odznak Protektorátu Čechy a Morava Svatováclavská orlice, stříbrný s věncem, velký typ, číslo 00360, stříbro, smalty, neznačeno, nepuncováno, Niemann.7.10.08-b-1, vypadané červené smalty, částečně vypadaný černý smalt
II-III