Twaalfpersoons dinerbestek, 20e eeuw,
Twaalfpersoons dinerbestek, 20e eeuw, bestaande uit 12 dinerlepels, 12 dinervorken, 12 dinermessen, 12 dessertlepels, 12 dessertvorken, 11 dessertmessen, 10 ijslepels, 10 theelepels, 15 cakevorkjes, 2 groentelepels, 1 aardappellepel, 1 soepdienlepel, 1 vlalepel, 4 dienlepels, sladienbestek, 2 dienvorken, voorsnijbestek, 1 kaasschaaf, 1 taartschep, 12 fruitvorken en -messen, 1 broodmes, 2 botermessen, mt. meestens Van Kempen & Begeer, 1966 en differente jaarletters, daarbij diverse edele en onedele sets van sorbetlepels, ijslepels, theelepels en vorkjes ca. 4500 g [1]
- The cost is converted to USD at the rate of 1 EUR = 1.103725 USD on 2023-05-03.
Lot number