REICHSGOLDMÜNZEN. SACHSEN-ALTENBURG. Ernst, 1853-1908. 20 Mark
REICHSGOLDMÜNZEN. SACHSEN-ALTENBURG. Ernst, 1853-1908. 20 Mark 1887. Sehr schön/vorzüglich
J. 269
- The cost is converted to USD at the rate of 1 EUR = 1.157525 USD on 2018-06-20.
Lot number